Skocz do zawartości

Sukces CBŚ !!


cromags

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej podoba mi się stwierdzenie o funkcjonalności broni ych jeszcze starszych" hehe. Gratulacje panom policjantom z CBŚ (co do CZ i kałachów na poważnie).

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Slaskie-CBS-przejelo-nielegalna-bron-i-amunicje,wid,10101312,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wiekszości ludzi niepodobają się przepisy nie zwalnia Policji od ich przestrzegania.Prawo trzeba zmienić a nie czepiać się policjantów.Pamiętacie jakie były przeboje" ze zniesieniem pozwoleń na wiatrówki?Poza jednostkowymi przypadkami huligańskiego użycia wiatrówek,rozdmuchiwanymi zresztą przez media,jakoś obywatele niestrzelają do siebie.Niestety w naszym pięknym kraju biurokracja i nieżyciowe przepisy utrudniają ludzią realizowanie ich pasji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali, ale pewnie stali w korku;)
Dziś będąc na komendzie, chcąc zgłosić kradzież portfela, po powiedzeniu Dzień Dobry, policjant się na mnie spojrzał, i gdzieś poszedł, a ja czekałem jak głupi ch**. Służba Obywatelom, jassssssneeeeeee.....

PozdrO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wiatrówek, to faktycznie, każdy przypadek pseudo snajpera" był na pierwszej stronie gazet.
Z tego co pamiętam to jakiś czas temu w Mielcu gościu dostał dwa razy...
I jakie tytuły w gazetach były...
I strach...
I panika że jakiś wariat strzela...
I się okazało że to nie jakiś wariat a sam postrzelony się postrzelił...

I dać głupkowi zabawkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś dodam.
Ja rozumię że policja po długich dochodzeniach robi małe nalociki, ale potem piszą gang" handlarzy bronią, pod spodem kolekcjonerzy itp.

Ja bym był zadowolony gdyby udało im się rozpracować choć jedną grupę przestępczą która nie posiada zardzewiałych luf, skorup granatów, łusek, pustych pocisków itp.
Idą na łatwiznę, przeszukując fora internetowe i czekając aż ktoś się pochwali swoimi znaleziskami czy pamiatką po dziadku z AK.
Pozostaje mi czekać na brawurową akcję CBŚ i policji której celem będą jednak prawdziwi przestępcy a nie boga ducha winni kolekcjonerzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa Jakiż to straszny huk wydaje broń pneumatyczna, że słychać ją w mieście!! Kto zatrudnił takich fachowców" za nasze podatki????
Moim prywatnym zdaniem to powinno się cały postrachunek" wylać na zbity pysk na bruk!!!
Jak i kilkaset innych.
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy84 widzę że jesteś policjant to Ci powiem; mniej rzeczników, a więcej krawężników", zaraz będzie lepiej, i jeszcze jedno; mniej komputerów , a więcej rowerów"!
I odżyjecie!!!!
Pozdrawiam GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie