Jump to content

Zasady panujące w dziale Fortyfikacje, bunkry, podziemia


Recommended Posts

Witam wszystkich interesujących się tematyką fortyfikacji, bunkrów i podziemi. Mam nadzieję, że razem odpowiemy sobie na różne ciekawe pytania, poruszymy interesujące nas tematy, wyjaśnimy problemy. W miarę możliwości służę swoją wiedzą, zdjęciami, literaturą. Ale jako moderator tego działu będę się trzymał pewnych zasad, o przestrzeganie których Was też proszę.

1.Zabronione jest wyzywanie, poniżanie, obrażanie osób piszących na forum. Pamiętaj-ktoś może mieć mniejszą wiedzę od Ciebie, zrozum to i postaraj się wytłumaczyć rzeczy, które Tobie wydają się proste i oczywiste.

2. Będę usuwał wszelkie wypowiedzi, które mogą przyczynić się do powstania kłótni lub które będą odbiegać od tematu wątku. Podobnie z wiadomościami i informacjami prywatnymi kierowanymi do drugiej osoby. Takie informacje proszę sobie przesyłać na maila lub przy pomocy komunikatorów ,a nie przy pomocy forum.

3. Tematy pisz rzeczowo, ogólnie zrozumiałym językiem, bez slangów, pytania zadawaj konkretnie ,by inni zrozumieli o co Ci chodzi. Pisz GRAMATYCZNIE, z używaniem POLSKICH LITER.

4.Pisz małymi literami, dużych używaj tylko dla podkreślenia bardzo ważnej rzeczy. Pamiętaj, duże litery się gorzej czyta niż małe, a na forach oznaczają one krzyk.

5. Używanie wyrazów powszechnie uznanych za obraźliwe, wulgarne, nie godne poszukiwacza jest ZABRONIONE (nawet z wykropkowaniami). Każdy taki wyraz da się zastąpić innym nie wulgarnym. Osoby nie dostosowujące się do tego punktu będą karane kartkami bez ostrzeżenia.

6. Nakazuję: częste wchodzenie na forum, czytanie postów ze zrozumieniem ,wrzucanie dużej ilości ciekawych zdjęć, pokazywanie znalezionych przez Was fortyfikacji, dzielenie się swoją wiedzą z innymi.
Powodzenia i samych miłych chwil spędzonych w tym dziale życzy moderator Krzysztof Mrówka-Grzebiuszka"


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 11:04 05-09-2008
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information