Skocz do zawartości

!!!!???Fisher F4 vs Cibola vs Prizm V???!!!!


jay-jay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,po godzinach przsiewania wykrywaczy pozostalem z trzema które mieszczą sie w moim budzecie(1000zl) i zdają sie byc porządne sądząc po postach.Prosze was dobrzy ludzie:) pomóżcie który wybrac.moje priorytety to drobnica ale chciałbym miec cos uniwersalnego.Moze ktos mi powiedziec który z nich najgłebiej znajdzie monetke itp. prosze o pomoc bo ciezko przeszukac te fora za istotnymi informacjami(za duzo tego),aczkolwiek nie poddaje sie.dzieki wielkie za wszystkie konstruktywne odpowiedzi:) pozdrawiam!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy zasieg bedzie miała raczej cibola, aczkolwiek nie wiele gorszy jest prizm. F4 ma niby tryb iemalzęstatyczny" przy którym żekomo musimy minimalnie poruszać cewka. Nie wiem czy to prawda. Na twoim miejscu kupiłbym prizma, nie wiem dlaczego. Jednak jesli szukasz czegoś łatwego w w urzyciu, bierz cibole. F4 to taki kanarek, ale z wiekszym zasiegiem i chyba bardziej wiarygodnym wyswietlaczu. Decyzja nalezy do ciebie.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z biegiem czasu moje typy ewoluowały:) i juz odszedłem od prizma bo ponoc głównie na monetki,a ja chciałbym cos uniwersalnego,mysle teraz nawet o minelabach xterra50,70 tylko ze sprowadzając z usa nie mam gwarancji na polske w przypadku fishera mam nawet 5lat miedzynarodowej wiec mysle jeszcze o nim.I tu pytanie do rysia z Sanoka czy F4 jest bardziej uniwersalny?niby ma dwie cewki wiec chyba o uniwersalnosci mozna mówic??mysle jeszcze o F5 i F70 ale cicho o nich na forach:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie