Skocz do zawartości

KOSZALIN vol. XIII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Chwała,

w końcu jakieś ludzie słowa hi hi
Z przyjemnością bym się wybrał z Tobą na wycieczkę, ale w przedświątecznym okresie ni jak nie dam rady - jeszcze współpracownica się rozchorowała, a tu huk roboty... tak to jest w tym fachu hi hi.

A co masz ciekawego na wymianę...

Daj znać po wycieczce co słychać w terenie (czy zającom już tyłki przymarzają hi hi)...

P.S.
Pisanie tutaj zaczyna wyglądać trochę na blog ha ha...

Mariusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam

Zostało mi parę butelek,kufel,porcelanki a z militari hełm, saperka ,puszka po masce i parę jeszcze innych duperelek .

Fotki mogę przesłać jak ktoś jest zainteresowany .

Jeżeli pogoda się nie poprawi to chyba będzie kicha z wycieczki ale co to cały czas aktualne .


...J...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Stille Nacht! Heilige Nacht!
Alles schläft; einsam wacht
Nur das traute heilige Paar.
Holder Knab im lockigten Haar,
Schlafe in himmlischer Ruh!
Schlafe in himmlischer Ruh!

Cicha noc... wszyscy śpią... hi hi - chyba dosłownie.


Składam Wam Towarzysze mili serdeczne życzenia pomyślności, wytrwałości w odkrywaniu historii i ciekawostek cieszących oczy i duszę. Niechaj Nowy Rok obrodzi słonecznymi dniami, a ludzie będą wyrozumiali i uczynni.

Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, jak co roku, piękna kartka Wojna:)
Dołączam się do życzeń Wojny i życzę w te rodzinne święta wszystkiego najlepszego naszej leśnej rodzince" z forum i innym leśnym braciom. By czas Świąt obrócił w niepamięć lokalne waśnie i nieporozumienia:)
Wojnie i wszystkim pozostałym leśnym towarzyszom życzę wielu ciekawych odkryć i skrabów prawdziwych. Niech wam ziemia darzy obficie:)

Luger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

wczoraj wieczorem spotkałem dziwnego jegomościa. Siwobrody w okrągłych okularach. Mówił że zwą go Weihnachtsmann... mówił coś o świętach, Stille Nacht, brataniu się i przebaczeniu. Na znak dobrej woli zostawił mi zawiniątko i zobowiązał mnie do przekazania prezentów kilku ludziom (że podobno zasłużyli hi hi)...

Proponuję wobec powyższego świąteczno-noworoczne spotkanie na szczycie... gdzie i kiedy - decyzja należy do Was.

Mam nadzieję, że przekaz jest jasny i nie będzie wykrętów - nie musimy siedzieć długo - po prostu chcę Was wszystkich mieć w jednym miejscu, a nie bujać się po całym mieście hi hi...

Czekam zatem na propozycje i słowa...


Mariusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Odkrywców!
Troszkę mnie nie było drodzy Panowie, hehe, bo około 2940-tu godzin, na szczęście usprawiedliwionej nieobecności. Nadchodzi czas Świąteczny, jako że mogę nie miec kolejnej okazji,nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam wszystkim, drodzy Panowie, wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia (zdrowia oczywiście przede wszystkim, i jak najdłużej), szczęścia, dużo pieniążków, no i oczywiście samych sukcesów w znajdywaniu coraz to bardziej znaczących skarbów oraz odkrywania nowych tajemnic których przed nami jeszcze skrywa nasza historia.
Życzę także udanych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, i szampańskiego Sylwestra.
Pozdrawiam, Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Myślę że inni podzielą moje zdanie i przyłączą się do podziękowań dla siwobrodego:)jegomościa" który obdarował nas wczoraj miłymi prezentami.
Składam też wszystkim Wesołych Świąt, ciekawych odkryć i znalezisk w Nowym Roku.
r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

nie wiem czy jest sens zakładania kolejnej części Koszalina"... przy takiej częstotliwości i zaangażowaniu
w pozostawianie słów w tym miejscu... umawiać się na spotkania można inaczej.

Niechaj wypowiedzą się zainteresowani - znudziło mi się pisywanie do samego siebie - trochę to idiotyczne - tym bardziej, że nie mam wiele do powiedzenia odnośnie wyjść
w teren.

Żeby nie kończyć tym optymistycznym akcentem" -
życzę wszystkim odwiedzającym to miejsce powodzenia
w nadchodzącym roku i więcej zaangażowania w wspólne odkrywanie nieodkrytego - obyśmy otwarcie i z ufnością podchodzili do człowieków", a zawiść i źle pojęta rywalizacja była nam do obrzydzenia obca...

Mariusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie