Skocz do zawartości

Pomocy-sov.GT


MAJKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zwracam się z pytaniem do fachowców z forum:-))
Byłem dzisiaj pierwszy raz w terenie z sovereignem GT,wyniki na kolorku jak najbardziej ok!!:-)))
Ale niestety,jest jedno ALE"-a mianowicie w regularnych odstepach mniej więcej minuty wykrywacz dostajekopa",tzn.bez względu na jego nastawy czy pozycję w jakiej się znajduje wydaje krótki ale bardzo głosny sygnał.
I tu nasuwa mi się pytanie-dlaczego tak jest?? Co może by przyczyną?
Za sugestie dzięki z góry.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował zużycie baterii.
Wg. instrukcji cytuję Gdy napięcie baterii zacznie spadać poniżej wartości, przy której detektor może jeszcze poprawnie pracować, zacznie emitować (...) wyraźny ostry pisk (co ok. 30 sekund)"

Może kupiłeś faktycznie badziewie które leżały w sklepie nie wiadomo ile.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by to były baterie to po takim głośnym sygnale wzrastała by głośność sygnału wiodącego (i po pewnym czasie byś tego nie przyciszył pokrętłem)
, oczywiście nie po pierwszym , ale po trzecim czy czwartym razie , jeżeli tak nie jest to nie baterie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terenie od ostatniej wizyty nie byłem więc nie mogę sprawdzic baterii,ale jeżeli to nie one jak sugeruje
jacek825 to co innego może sprzętowidolegac"?:-((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż mocowanie kabla do elektroniki dokręć wtyczkę i przy włączonym wykrywaczu najlepiej w terenie poruszaj kablem przy wtyczce jeżeli będzie się wzbudzał to coś z wtyczką lub kablem , tak ja miałem ze swoim. Problemy z wtyczką to chyba najczęstsze bolączki tego wykrywacza .Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie