Skocz do zawartości

Grozowyje Worota


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście myślę że odnośnie Afganu to nasi powinni sobie darować jak już yo niech śmigną coś o Iraku a może o tym jak to z armią radziecką wkroczyli do Czechosłowacji.
Pisałeś że nasi nie mają sprzętu by nakręcić coś wojennego z zakresu IIwś ale wystarczy popatrzeć na czechów którzy ostatnio zrobili super film Ciemnoniebieski świt
http://pl.youtube.com/watch?v=PJKC6DQnBzc
teraz kręcą Tobruk i co mozna powiedzieć hm:
wszyscy portafią tylko u nas tradycyjnie nie ma kasy a jak jest to na Klan i inne takie wynalazki.
A co do sprzętu, wiedzy itd to mamy super grupy grh !!!
pozdro Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o ten sam film chodzi ale oglądałem taką produkcję która na polski zatytułowana byłą Burzowa Brama. generalnie film całkiem dobry tylko efekt psuły retrospekcje do osobistych losów bohaterów, przez to film trwał ze 3 h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten.
A co do filmów czeskich, wynajęcie Spitfire'a do filmów jest możliwe, oczywiście nie jest tanie ale możliwość jest, mając zdjęcia jednego robi się nawet całe skrzydło myśliwskie i tak zrobili Czesi. Widziałem ten film w Niemczech, Belgii i Holandii. A co o nas? Ano nic. Jak tak dalej pójdzie, to tzw. Europa będzie przekonana, że o Anglię walczyli Brytole, Czesi i może kilku Polaków. Ale cóż trzeba nakręcić serial o szpitalu marzeń, gdzie bezdomny i zawszony gość trafia do jedynki i ma opiekę jak ze snu.
Ręce opadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie