Jump to content

Jakie ma parometry Viking 6dx2


arturro25

Recommended Posts

Skoro dostałeś już tą wykrywkę,to wybierz się w teren i przetestuj ją w praktyce.
Pochodzisz trochę z 6DX i sam się przekonasz.
Kiedyś miałem ten sprzęcik i nie powalił na kolana(ale na początek zawsze coś).Moniaki jakieś wychodziły,może były na 10 cm , może ciut więcej - nie mierzyłem .
Jeżeli byś poszukał w necie - to znalazł byś nawet testy :)
I jeszcze jedna rzecz - popracuj nad ortografią :) .
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zasięg to ok 18 cm dla monety ..zapamientaj podczas załączania wduś czerwony przycisk i trzymaj do momentu usłyszenia bzyczenia ,starając sie nie ruszać piszczałą jak sie tego nauczysz to mimo małego zasięgu ,wyniki będą dobre.parę razy znajomi byli zdumieni fantami ....dyskr na 3+-4 ustawiaj zawsze przed zał a i co jakiś czas wciśnij ten czerwony przycisk to ci dostroi się go gruntu. powodzenia...:-)
Link to comment
Share on other sites

W powietrzu można uzyskać zasięg do 26 cm na poj. monetę. Niewybuchy znajdowałem na 70 - 80 cm.Maks zasięg jakieś 1,4 m. W trakcie poszukiwań należy dość często przywracać ton wiodący przyciskając czerwony przycisk (nie jest to dostrajanie do gruntu). Brak tonu wiodącego zmniejsza zasięg, zbyt wysoki zagłusza sygnały. Należy stosować słuchawki i wsłuchiwać się w nieduże i szersze wzrosty sygnału, są to większe, głębokie przedmioty. Sygnały bardziej punktowe i ciche mogą być monetami, guzikami itp. Sygnały zbyt głośne to płytko zalegające puszki i kapsle od wódki.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information