Skocz do zawartości

plecak problem


olaf69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zdobyłem plecak wzór 34 (Tornister 34), wersja z klapą brezentową bez skórzanego pokrycia. stan dobry tylko plecak przebywał w pomieszczeniu wilgotnym .prosze o pomoc w usunięciu brzydkiego zapachu stęchlizny. pranie chyba nie wchodzi w rachube wkońcu to historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest jeszcze mocne, to polecam pranie ręczne w ciepłej wodzie z niewielkim dodatkiem proszku, nie wyżymać, ani nie wykręcać. Bardziej przypomina to płukanie. W każdym bądź razie tak odświeżam polskie, parciane plecaki. Jeśli jest skóra, to oszczędzać te miejsca, bo wyschnie i straci elastyczność.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zapomniałem was poinformować że jest to tornister czyli posiada ramke drewnianą obszytą materiałem nie moge jej odczepić a boje się że drzewo może napęcznieć po tym praniu dziękuje za posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tej części spodniej z drewnem nigdy nie prałem. Natomiast w polskim deseczki boczne dają się wyjąć.
Jeśli coś naprawdę mocno prześmiargło, to może być problem.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
hyhy ja mam taki problem moje officerki chyba angielskie pzelezaly pare dobrych lat w piwnicy ;/ Wiec zapach z srodka nie jest zaciekawy i pachnie tak samo stechlizna (dezodoranty do stop nie pomagaja ) wie ktos jak sie tego pozbyc bez prania oczywisice =]

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie