Jump to content

Whites spectrum XLT iTesoro tejon


rudolf

Recommended Posts

Witam.Jestem posiadaczem whites xlt od kiku lat i muszę przyznać,ze jestem zmęczony jego ogromem nastaw ,irytuje mnie to ,ze jakbym go nie ustawił zawsze mam wrażenie ,ze to nie wszystko.Zastanawiam się jakby przy nim wyglądał Tesoro Tejon lub coś podobnego czy tejonem da się rozróżnić folię od monety?
POZDRAWIAM.
Link to comment
Share on other sites

Drobniejsze kawałki są odrzucane dyskryminacją, większe, zwinięte w kulki są oczywiście wykrywane, ale to wykrywa każdy wykrywacz. Folia dla Tejona nie stanowi większego problemu, pod warunkiem, że nie szukasz na wysypisku śmieci lub nie trafisz na pole, którego właściciel wrzuca wszystkie śmieci do nawozu.
Też przebyłem podobną drogę od XLT do Tejona i nie żałuję.
Link to comment
Share on other sites

Raned a możesz coś więcej napisać o tesorakach np z jakiej odległości w powietrzu łapie hełm?A może Cortez był by lepszy od tejona? Nigdy nie miałem do czynienia z tesorakami więc proszę o poradę który byłby najbardziej zbliżony zasięgami do xlt
POZDRAWIAM
Link to comment
Share on other sites

Zasięg na hełm ok. 1m, zasięgi na drobne przedmioty większe. Nie chcę udzielać tego typu odpowiedzi na forum, aby nie wywoływać niepotrzebnych zgrzytów, jeżeli potrzebujesz dokładniejszych informacji dość łatwo mnie znajdziesz.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information