Skocz do zawartości

Solaris czy Bounty Hunter Quick Draw II???


P.D81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Interesuje mnie wykrywacz w miare uniwersalny do 1500zl...spośród tych dwoch ktory byscie polecili?Bounty Hunter napewno prezentuje sie bardziej profesjonalnie od Solarisa...a jak jest z zasiegami?Prosze o wszelkie sugestie ( chetnie na priv) na temat przykładowych zasiegów BH dyskryminacji..itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt się nie kwapi z odpowiedzią. Jako że posiadałem obydwa to się wypowiem.

Przewaga BH to dyskryminacja(znakomita), waga, ergonomia, prostsza obsługa, znacznie wyraźniejsze oddzielenie dźwięków(niski, średni, wysoki) no i tyle z przewagi -reszta należy do rutusa: znacznie większy zasięg, pełny tryb statyczny z dyskr., tryb MIX, strojenie do gruntu, pinpoint.

Z tych dwóch -zdecydowanie solaris.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakiś namiar na tą firme na meila sid30@go2.pl własnie tez jestem podczas zmiany wykrywki :)
a może ktos cos podpowie co by było dobre na militarke chodzi mi o jak najwiekszy zasięg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi Ci o jak największy zasięg na militarkę to rama.
A jak o normalną wykrywkę to, zasięgi jaki oferuje Solaris czy Smętek są takie same jaki oferuja też inne wykrywki nawet droższe ze stajni zachodnich, różnice są już naprawdę pomijalne i trudne do jednoznacznego stwierdzenia. A dlaczego to podany niżej link wyjaśni Ci problem porównań zasięgów.
http://www.thesaurus.com.pl/gazeta/numer1/abcPoszukiwacza.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie