Skocz do zawartości

Historia detektorów rodzimej produkcji i nie tylko...


Edik

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Tutaj w tym wątku dowiemy się jak to z polskimi i zagranicznymi wykrywkami naprawdę jest - temat na pracę dyplomową, magisterską, habilitacje? Druga okazja się taka nie zdarzy więc proszę(Martin!..:-)) go nie blokować. Prześledzimy losy kolejnych konstrukcji, obiecuję, że będą tylko merytoryczne konkretny!

Już za momencik, już za chwilę...

Pozdrawiam

EDIK

P.S Jeśli są jakieś za albo sprzeciw proszę o kontakt na numer 508 466 299
Napisano
No jasne :-)

To nie będzie skierowane tylko w kierunku jednej, czy dwóch firm, których urządzenia to tylko plagiaty!!! ale chciałem nakreślić ogólny obraz dla rynku polskiego.

W wolnej chwili czasu ok?

To będzie z pożytkiem przede wszystkim dla poszukiwaczy - nie dla mnie bo ja z tego nic nie mam...

Pozdrawiam

EDIK
Napisano
Zasadniczo wątek mocno kontrowersyjny z powodu braku możliwości weryfikacji pisanych informacji. Wykrycia kryptoreklamy lub niszczenia konkurencji.

Można z góry przyjąć zasadę usuwania każdego postu który nie zostanie poparty dowodem lub instrukcją, zdjęciem, dokumentem.

Usuwanie wszelkich postów typu jest do bani bo jest do bani lub jest super bo jest super a mojej dziewczyny matki córka słyszała że jest zły bo jest zły.

Kolejny problem to strzał w kolano bo w przypadku braku neutralności dyskusji producenci, dystrybutorzy itd. mogą się obrazić na gazetę że dopuszcza niesprawdzone informacje i coś nie poszło po ich myśli.

Z drugiej strony pozytywnie byłoby stworzyć encyklopedię sprzętu - nazewnictwo, dane techniczne, kolejne wersje, podstawowe wady konstrukcji, zalety konstrukcji zarówno od strony mechanicznej jak i elektronicznej.

Najlepiej gdyby założyciel wątku o to zadbał współpracując z moderatorem który ma odpowiednie narzędzia do kontroli.

A jak bardzo chcecie to mogę Wam zainstalować skrypt wikipedii i sami będziecie tworzyć encyklopedię sprzętu.
Napisano
yhm...

Myślałem o pewnym prześledzeniu losów" powstawania polskich konstrukcji, o nakreśleniu drzewa genealogicznego". Można to zrobić dzieląc detektory metali na przykład na VLF, PI, multifrequency"... Itd. Można to zrobić w oparciu o dostępną w Internecie dokumentacje w postaci: schematów i patentów. Takie informacje mogą zostać zweryfikowane tylko podczas dyskusji w wątku. Można to łatwo nakreślić. Pokazać gdzie są punkty styczne. W opracowaniu, które przygotowuje będzie mnóstwo informacji także w formacie graficznym co w dużym stopniu zobrazuje informacje dokumentacje merytoryczną.

Pomysł ze skryptem w Wikipedii bardzo trafny. Faktycznie może to lepsze miejsce niż forum.

Jeśli tak to wątek można zamknąć albo zostawić go otwartym do czasu, kiedy powstanie przygotowany prze ze mnie materiał.

Pozdrawiam.

EDIK

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie