Jump to content

kłopoty z obsługą cewki eagle eye w wykrywaczu garrett 2500GTI


rob1914

Recommended Posts

mam cewke do głebokich poszukiwan sprwia mi duzy problem ustabilizoanie jej czesto sie wzbudza i daje sygnał na pusto.Moze ktorys z kolegow ma takiego garretta moze dac jakias pomoc w ustawieniach czy podpowidz jak nim pracowac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ustawcie sygnał wiodący nisko w granicach 20 do 40 punktów najlepiej to zrobić w słuchawkach następnie frequency na 1(osobiscie tak ustawiam)następnie dostrajamy rame do gruntu tą czynność należy powtarzać co jakiś czas .
Czułosc około 9 punktów,czasami trzeba zmniejszyc czułosc zależnie od gruntu.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mam pytanie do Tomasza# - jak Ty dostrajasz ame" do gruntu - mozesz opisac to krok po kroku - w mojej ramie mam wlaczane ground balance ale czy dodam +30 czy -30 to nic to nie daje.
Mam pewne podejrzenie ze cos jest nie tak z cewkami u mnie.
Link to comment
Share on other sites

witam na jakiej wysokości stroisz ramę?im wyżej od ziemi tym mniejsze zmiany u mnie ground balance ustawiam około 3/4 zakresu wiadomo w zależności od gruntu.
Strojenie menu,włączam ground balance unoszę ramę na wysokość około 40 cm i pompuje sondą w górę i w dół tak długo aż zmiany dźwięku ustabilizują się,czułość ustaw około 8 punktów (użyj słuchawek).
ps jeżeli będzie w pobliżu metal zmiany mogą nie następować.
Link to comment
Share on other sites

Czesc
-witam na jakiej wysokości stroisz ramę?im wyżej od ziemi -tym mniejsze zmiany u mnie ground balance ustawiam około -3/4 zakresu wiadomo w zależności od gruntu.
a mozesz dokladniej okreslic ustawienie 3/4 - ja mam po wlaczeniu ramy ustawienie groung balance" gdzie mam glowne i szczegolowe ustawienie kwadracikami wiec 3/4 w/g tego to 9 na glownym i zero na szczegolowym ? - a dokladniej jak sprawdzic czy nie ustawic na 1/2 - czym to sie objawia ze jest zle
-Strojenie menu,włączam ground balance unoszę ramę na -wysokość około 40 cm i pompuje sondą w górę i w dół tak -długo aż zmiany dźwięku ustabilizują się
tutaj mam pytanie odnosnie zachowanie sie ustawien na ground-balance" - czy po takim pompowaniu robi sie np 2/3 z ustawien poczatkowych 3/4 a jezeli nie to skad wiem ze jest ok i czy moze nie powrocic do innych ustawien poczatkowych przed pompowaniem" i nie zaczac od nowa - napisz jak zachowuje
-czułość ustaw około 8 punktów (użyj słuchawek).
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cześć,

Część osób pytała w tym wątku o różne sprawy i pewnie prze ten czas dopracowaliście techniki.

Dzisiaj odebrałem swoją dostwkę two box do GTI i pomału przygotowuje się do wyjścia w teren.

Sądząc po Waszych postach pierwsze wyjścia skończą się na nauce.

Dlatego prosiłbym o rade krok po kroku jak najprościej ogarnąć temat.

Sam GTI 2500 jest bajecznie prosty więc może z two boxem nie bedzie tak źle.

pzdr
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Witam. Widzę że jest tu kilku użytkowników Garretta GTI 2500 z Dolnego Śląska. Ja także mieszkam w tym rejonie i zamierzam właśnie kupić taki sprzęt wraz z ramą do głębokich poszukiwań. Może ktoś zgodziłby się abym do niego podjechał i mógł zobaczyć ten sprzęt w akcji. W końcu to całkiem spory wydatek i kupowanie tylko na podstawie postów na forum troche mnie niepokoi. Potrzebuję dobrego uniwersalnego sprzętu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Czasem probuje uzyc dostawski do GTI ale coraz bardziej rozważam sprzedaż. Sprzet daje ciagle puste sygnaly, nie jest latwy, czesto się wzbudza przy nierownym terenie i przy głębszych" kroakch. A przeszukanie stomej gorki to już graniczy z cudem. Generalnie o przyjemnosci szukania można zapomnieć a człowiek tylko się denerwuje.

Jeszcze poprobuje ale może ktoś doda coś cikawego do tego wątku o ustawianiu Eagle Eye.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information