Jump to content

COD server Pover-Fighter


SP17

Recommended Posts

Hey...
Problem jest taki, że często ale nie zawsze jestem usuwany z tego servera. Grę mam legalną, nie oszukuję w grze, a jednak zdarza się. Nie wiem czy jest on utworzony przez kolegów z RP ale często jest tam ich - nas sporo. Może to coś z moim łączem? Ale z innych serverów nikt mnie jeszcze nie pogonił...
Jeśli nie kojarzycie to jest to wersja gdzie SG-43 i inne jest bronią maszynową, a mP-40 strzela duzo lepiej niz w innych wersjach.
Link to comment
Share on other sites

Ping często mam jeden z najnizszych wsród uczestników. Chociaż za ostatnim razem czyli wczoraj własnie coś mi mówili o pingu ale aktualnie wynosił 53 więc jeden z najnizszych. Kwestia gry - rozumiem,że w trybie Ctf lub sd jest jakaś taktyka ale w każdy na każdego?
Link to comment
Share on other sites

dokładnie, albo masz dużo poinstalowanych modów w grze, spowodowane właśnie graniem na innych serwerach z modami. Można je łatwo usunąć. Jeśli masz ich trochu to przez to wyrzuca Ciebie punkbuster. A jeśli nie, to nową wersje punkbustera ściągnij, uruchom, to on ci przebada gre i potem nie będzie problemów :]
Link to comment
Share on other sites

No własnie tak zauwazyłem, że wyrzucali gdy nie najgorzej mi szło. Mam zainstalowaną wersję 1.0. Pacza 1,5 nie mogę zainstalować gdyż grę zapisałem na dysku innym niż C, na który automatycznie zapisują się ściągane programy. Oczywiście ściągając Pacza nakierowałem go na dysk na którym jest gra, jednak uruchamiając pacza wyskakuje komunikat, że nie może znalesc gry. Grę przeniosłem z głównego dysku gdyż zostało na nim tylko 7,5GB a na nowym mam 260GB.
O ile pamiętam to Punk buster jest własnie w paczu.
Co do modów raczej nie instaluję ich bo po przeniesieniu gry na inny dysk zauważyłem, że mapy strasznie wolno się ściągają. O ile wcześniej było to np 76kb/s to teraz 1-2 czasem aż 13.
A może znacie inne serwery na, których wprowadzone są takie zmiany dotyczące broni?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information