Skocz do zawartości

Bagnet Mauser


gregorian08

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu wpadł mi w ręce standartowy bagnet do kb. Mauser. Mam kilka pytań do szanownych uczestników forum.
Na powierzchni bagnetu są czarne plamy, można jakoś to zmyć?
Innym problemem jest małe wyszczerbienie oszcza tak jakby otwierano nim puszki- można jakoś to usunąć.
I jeszcze jedno, symbol producenta to asw" wie ktoś jaki to producent? Proszę o pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarne plamy z ostrza możesz kropnąć, (byle nie za dużo) środka do toalet, np. Clilit kamień i rdza lub Sansed kamień i rdza, poczekaj chwilę, plamy same powinny zejść. (potem koniecznie musisz przetrześ jakimś twardym, szorstkim kawałkiem materiału i natłuścić(wd40 lub zwykly smar)). Wyszczerbi one ostrze możesz potraktować osełką od ostrzenia noży. Nie gwarantuję powodzenia, ale powinno się udać.
pozdr.
kbkak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po użyciu Cillitu zaszły czarne plamy na ostrzu(trochę pieniło się). Przy polerowaniu uzyłem jednak pasty samochodowej Tempo. Teraz wygląda jak nowy.
aha. to nie jest wykop tylko strychowiec, a że jest poniklowany nie było zbyt dużo rdzy, tylko czarny nalot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie