Skocz do zawartości

H


maxikasek

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie mi jak zaliczyc misje z agentem-kobieta w zamku Adler??
zrobilem wszystkie czynnosci oprocz drugiej - poczekaj na 2 gosci w zbrojowni (?).
nie wiem o co chodzi...
moze ktos pomoc?
gra jest rewelacyjna

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
kudi- też miałem z tym problem. Zaczynasz w magazynie. Nie zabijaj mabazyniera tylko grzej do oficera. Po drodze zabij wartownika łażacego przed drzwiami do niego. Wchodzisz, oddajesz papiery, czekasz aż zadzwoni, killem go i biegniesz z powrotem do magazynu. chowasz się za skrzynką i czekasz na dwóch żółnierzy, pogadają sobie i idą rozładować ciężarówke. Pojawia się napis że zaliczono misję wtedy zabijasz ich obu. Uwaga na oficera za drzwiami magazynu. Może wyjść w każdej chwili. Po zabiciu wartownika schowaj go za ścianą aby wychądzący żołnierze z magazynu nie zobaczuli zwłok.
A swoją drogą ostanie misje są jakby nie dorobione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
juz skonczylem gre.
z ta misja mialem najwiekszy problem bo bez sensu zaliczal mi kolejne jej etapy a na koniec okazalo sie ze nie ma 2. ale po wielu trudach sie udalo. jeszcze dziwna byla w gorach gdzie w zamku trzeba bylo oficera przejac. ciagle alerm sie wlaczal a opcja save niezbyt pozwala na pomylki.
ale gra jest swietna. mam nadzieje ze jak w pierwszej czesci szybko zrobia nowe misje.
najgorsza chba byla ta gdzie trzeba bylo umiejscic w bunkrze ladunki i jeszcze sie w czasie zmiescic - bieg na orientacje :)

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w medalu tez byl taki rajd fakt...
Od De Lux rozni sie oczywiscie fabula i grafika ktora jest swietnie dopracowana. Lasy i niebo w oddali jest tak realny... szkoda ze nie mam wiekszego monitorka... zima az milo pogrzac sie w sloncu gry :)
pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie