m701 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Wczoraj pojechałem kupić od znajomej kartofle, przy okazji odkupiłem sterte starych papierów,. Książeczka z 1916r, z pieczęciami i wpisami wojskowymi.
m701 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 i następna z 1911 roku, i to samo co wyrzej, wpisy i pieczęcie np; H.K.V. *1913* Ratibor
m701 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 i znowu, 1911/12r . Wszystkie papiery dotyczą jednej osoby, czyż to nie piękne odkrycie?
a-inemuri Posted October 5, 2007 Posted October 5, 2007 fajne ,pewnie wróciłeś z wrażenia bez kartofelen ;)
m701 Posted October 5, 2007 Author Posted October 5, 2007 Ziemniaczki na zime też przywiozłem,. Reszte z tych dokumentów na razie nie pokazuje bo nie wiem czy związane z wojskiem, a te książeczki wojskowe :)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.