Leszel Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Witam! Znalazlem taki oto guziczek, czy da sie go zidentyfikować (w zasadzie to wydatować)? Tarcza zdaje sie być gładka i lekko wypukła, ale wzorek mógł sie zetrzeć. Guziczek ma ok. 1,9 cm średnicy, uszko ma 7mm szerokości. pozdrawiam
Leszel Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Witam! Znalazlem taki oto guziczek, czy da sie go zidentyfikować (w zasadzie to wydatować)? Tarcza zdaje sie być gładka i lekko wypukła, ale wzorek mógł sie zetrzeć. Guziczek ma ok. 1,9 cm średnicy, uszko ma 7mm szerokości. pozdrawiam
Question
Leszel
Witam!
Znalazlem taki oto guziczek, czy da sie go zidentyfikować (w zasadzie to wydatować)? Tarcza zdaje sie być gładka i lekko wypukła, ale wzorek mógł sie zetrzeć. Guziczek ma ok. 1,9 cm średnicy, uszko ma 7mm szerokości.
pozdrawiam
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.