to17071990 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Witam. Mam okazje kupic takie oficerki. Czy to oryginalne oficerki niemieckie? Gośc chce 60 zlOpłaca sie? Skóra miękka
to17071990 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Tloczona sygnatura na śródstopiu.Ale cena chyba adekwatna do stanu?
1.Leibstandarte Posted October 3, 2007 Posted October 3, 2007 No jak za tą kasę cudów nie będzie, cena jest uczciwa. Zapastować i git. Ale chodzi Ci o sygnaturę na obcasie?To na penwo kawaleryjskie - mają brandzel na ostrogę.
to17071990 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Witam. Mam okazje kupic takie oficerki. Czy to oryginalne oficerki niemieckie? Gośc chce 60 zlOpłaca sie? Skóra miękka
to17071990 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Z bliska......Prosze o pomocPozdrawiam
kondzik2 Posted October 3, 2007 Posted October 3, 2007 opłaca się za 60 złotych to nawet i ja bym kupił a przeciez takich oficerek nigdzie nie wykopiesz :) pozdrawiam
1.Leibstandarte Posted October 3, 2007 Posted October 3, 2007 Zrob lepsze fotki - sposobu przeszycia czubków butów koło zapiętka oraz tylnego szwy na cholewie. Mogą być ruskie.
1.Leibstandarte Posted October 4, 2007 Posted October 4, 2007 Obejrzałem więcej zdjęć butów i śmiem twierdzić że oba są inne - różnią się sposobem wykonania.
to17071990 Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Na podeszwie jest sygnowane . Niemiecki producent.
Question
to17071990
Witam. Mam okazje kupic takie oficerki. Czy to oryginalne oficerki niemieckie? Gośc chce 60 zl
Opłaca sie? Skóra miękka
9 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.