tom323 Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 Witam koledzy. Siedziało to coś 0.5 metra pod ziemią w miejscu gdzie wychodziła II wojenka. Nie mam bladego pojęcia do czego to służyło.
kopijnik2 Posted October 3, 2007 Posted October 3, 2007 popatrz na ten...http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=305668#305681
tom323 Posted October 29, 2007 Author Posted October 29, 2007 Wczoraj wyłapałem coś takiego. Ciekawe od czego.
tom323 Posted October 29, 2007 Author Posted October 29, 2007 I coś jeszcze takiego wyskoczyło. Wygląda jak kawałek akumulatora firmy BOSCH. Może koledzy wiecie od jakiego pojazdu?? Pozdrawiam
alajerzy77 Posted October 30, 2007 Posted October 30, 2007 Dotyczy zwiniętej sprężyny: Jest to sprężyna najprawdopodobniej od zderzaka (bufora) wagonu kolejowego. Jako ciekawostka: jeżeli jest to element zderzaka kolejowego to była bardzo poszukiwana przez wiejskich kowali. Z niej wrabiali ostrza siekier, lemieszy.
tom323 Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 Witam koledzy. Siedziało to coś 0.5 metra pod ziemią w miejscu gdzie wychodziła II wojenka. Nie mam bladego pojęcia do czego to służyło.
tom323 Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 Zachował sie jeszcze smar na tym długim czpieniu.
nunki Posted October 1, 2007 Posted October 1, 2007 W/g mnie jest to oś z korbą od zwijaka kablowego/telefonicznego/tzw.PKL.POZDRAWIAM
Question
tom323
Witam koledzy. Siedziało to coś 0.5 metra pod ziemią w miejscu gdzie wychodziła II wojenka.
Nie mam bladego pojęcia do czego to służyło.
12 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.