grand21 Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 hej ! Prosze o ID tych zapalników (jeśli wogóle to są zapalniki).1.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2eca63ebded8f6b.html2.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/249e91959c679558.html
Łazior Posted October 1, 2007 Posted October 1, 2007 na obudowie masz wybite jaki to model Z69 d lub eDo bombek kasetowych AB 250 ,AB 1000
Question
grand21
Prosze o ID tych zapalników (jeśli wogóle to są zapalniki).
1.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2eca63ebded8f6b.html
2.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/249e91959c679558.html
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.