sanitater Posted September 26, 2007 Author Posted September 26, 2007 Witam,Czy ktoś spotkał się może z jakimiś rysunkami/zdjęciami chorągiewek do sygnalizacji wzrokowej WH? Ostatnio spotkałem się we wspomnieniach frontowca z informacja, ze po zdobyciu pozycji jednostka szturmowa przekazala informacje za pomoca choragiewek, i stad pytanie -czy znane sa Wam jakies zdjecia? PozdrawiamMaciek /Hainrich/
atyl Posted September 26, 2007 Posted September 26, 2007 Zdjęc nie mam, ale w Reibercie jest cały dział poświęcony łącznosci wzrokowej z rysunkami flag, płacht, sygnałów ręcznych, latarką i tarczami sygnalizacyjnymi.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.