MAJKI Posted September 24, 2007 Author Posted September 24, 2007 wykopałem to kiedyś metr pod ziemia,teraz przypomniałem sobie o tym i wyrzucam.Zostało kilka sztuk i stwierdziłem takie własnie oznaczenia jak na fotkach.Gdyby były nie czytelne( zdjęcia z telefonu):-Bawaria 38-KPM i orzeł-AR i orzeł i jeszcze inne ale niestety zabrudzone.Czy to sa oznaczenia producenta??
Question
MAJKI
1
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.