moron Posted September 24, 2007 Author Posted September 24, 2007 mam fajnnaboj i ciekawi mnie ile on ma lat nie mam chwilowo aparatu ale moge naboj opisac ma 2,5cm wysokosci 1,5cm szerokosci bezołowiowy ma 3 kreski od dolu
cplstahl Posted September 24, 2007 Posted September 24, 2007 bez zdjecia trudno coś powiedziec, ale możesz sam sprawdzić tutaj: http://www.aksamit.wz.cz/pages/tema3.htm
moron Posted September 25, 2007 Author Posted September 25, 2007 czwarta tabelka od gory trzeci od rzędu
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.