Skocz do zawartości

Film Katyń a grupy rekonstrukcyjne -HAŃBA


Koks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę że poziom paranoi niektórych osobników sięgnął zenitu. Polecam Wszystkim zainteresowanym reportaż z inscenizacji Czerniakowa zrealizowanym przez TV Trwam. Wypowiedź jednego z widzów trafia w tej sytuacji w przysłowiową dziesiątkę. Film dostepny jest na YouTube.
Szanowni Panowie Prezesi, ciekaw jestem w jakim trybie został wy...lony z z Waszego Stowarzyszenia ten nieszczęsnik? Bo o wyrzuceniu trudno tu mówić. Czy zwołane zostało zebranie Zarządu, czy odbyła się jakaś dyskusja i głosowanie( kto przeciw -nie widzę)? I czy nie macie tam czegoś na wzór Sądu Koleżeńskiego? Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Co do paranoi" i Czerniakowa" to ja chcę przypomnieć jakie wybuchły zamieszki w tamtym wątku, a poszło ylko" o budzący początkowo kontrowersje scenopis. Skończyło się kilkoma banami.....

Każdy na swój sposób odbioru pewnych zdarzeń, co przecież nie oznacza że trzeba go równać z moherem", paranoikiem", etc.

Współmierność/Niewspółmierność decyzji, która odnośnie bohatera to już inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Poglądy, sympatie polityczne, fobie (jak co niektórzy z tego forum określili mój stosunek do sowietów) mam jakie mam. Nie ukrywam ich...
Ale rekonstruktor w mundurze sowieckim i cała ta nagonka na ten temat to moim zdaniem icie piany" i doszukiwanie sie Bóg wie czego".....
Nie widze w tym nic zdrożnego, nagannego, uwłaczającego...
Zwyczajnie......taka forma reklamy....

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie