Skocz do zawartości

Toruń _harcówka


janek_toruń

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Szanowni Poszukiwacze ,Fanatycy ,Dziwacy itp.
Fajnie jest jechać na spotkanie wiedząc,że jest miejsce w którym możemy pogadać,pośmiać się,napić się piwka i to wszystko legalnie.Trzeba jeszcze tylko popracować nad tym miejscem.Posprzątać,małe remonty,poprawki itp.
Piszecie, że będziecie z rodzinami.Moja żona chciała jechać ale ja wyperswadowałem jej,że harcówka jeszcze nie gotowa,że pełno dziór a pozatym ,że to męska zabawa.Panowie, może warto mieć taką ostoję ,odskocznię od wszystkich spraw codziennego życia...Może niepowinniśmy tam zabierać całych rodzin.Niech to będzie taką enklawą jaka faktycznie stanowi nasze hobby.
Zaznaczam jednak ,że jest to moje osobiste zdanie na ten temat ,a każdy postąpi jak zechce.
Wracajac do remontu,co trzeba zabrać,jakieś miotły,pędzle ?
Jak załatwimy sprawę kiełbasek,pieczywa,piwka.Myślę że trzeba robić składkę,bo nikt nikogo karmił za ładne oczy niebędzie.
Kończę już to gledzenie.Do soboty Panowie.
Etam
Ps.Może weżmy troszkę fantów,poogladamy,powymieniamy się???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - coś widze powolutku się rusza.

Pierwsza sprawa, tak jak pisałem nie będzie to imprezka, a praca i zebranie organizacyjne. Musimy załatwić wiele spraw oględnie z dwóch materii.

1.ZADANIA ADAPTACYJNE
2.ZADANIA ORGANIZACYJNE

ad 1 to wiadomo, prace porządkowe mające na celu zaadaptowanie przekazanych nam pomieszczeń.(sprzątanie, malowanie, zabezpieczenia, ogrzewanie, elektryka itp)

ad 2 to co my mamy zrobić z naszym kolektywem i jak to zrobić.(nazwa, teren dziłania, zakres działania, rodzaj i zakres zbiorów, organy nadzorujące, sposoby finansowania, powołanie skarbnika, kwatermistrza, trafic, konserwatora, archiwum, formy prawne, statut, itp)

TERMIN 20.12.2003 /najbliższa sobota/ rozpoczęcie 9.00 , (planowane osiągnięcie większości i rozpoczęcie ustaleń organizacyjnych godz. 12.00, wcześniej prace adaptacyjne)

ps: co do familiady, to latem gdy zorganizujemy Piknik Forteczny w celach zarobkowych naszego kolektywu,

pss: nazwa harcówka jest oznaczeniem kodowym i wiem że nie jesteśmy harcerzami,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. no się już trochę ustaliło. Będę w sobotę, powinienem dotrzeć przed 12.00.

Co do familjady, to jestem tego samego zdania co Etam i Janek. Ja swoją kobitę specjalnie wysyłam za Toruń, żeby móc w spokoju spotkać się w gronie kolesi(którzy mają tego samego pierdolca co ja) i wrócić upieprzony (czytaj brudny:D) do chaty. Proponuję zrobić zrzutę po 10 - 15 zł. - na browca i kawałek zagrychy. Swoją drogą, mże już zaczniemy zwozić jakieś fanciory, które będą stanowić już jakąś podstawę zbiorów? Co wy na to?

Pozdrawiam
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voucur, sobota przed południem w Forcie I.

Etam, będą na pewno najbardziej wytrwali i zainteresowani tematem remontu... Powinni się jeszcze odezwać. Jak masz GG, to napisz może do Alana i TNT. Będzie Artur z Tobą?

Pozdrowienia dla chłopaków z Sierpca
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem o wiele lepsza godzina spotkania, tak więc napewno się pojawię. Choć wiekszość mnie nie zna (bo na forum nie pojawiam się) to bedzie okazja poznać się w gronie ludzi podzielających tą samą pasję a mieszkających w tym samym mieście.

Pozdrowienia dla wszystkich
Stas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie