Skocz do zawartości

Rutus Solaris ustawienia na monety


reglass

Rekomendowane odpowiedzi

siemasz, mam solarke i na monety robie tak , dyskryminacja na 10 , zasięg na godzinie 3 bo jak pole troce zaśmiecone to zmniejszaniem zasięgu zyskujesz na stablilniejszej pracy wykrywacza , co do głośności to oczywiście max i polecam słuchawki, a grunt to już automatyka na skali sie pokazuje przy dostrajaniu w którą strone gałkę przekręcić, dyskryminacja w solarce jest wyłącznie do żelaza więc przy bardzo zasmieconym polu można dać nawet maxa a rutus monety przeoczyc nie powinien, co do pracy to oczywiście dynamiczna, polecam trójton, i korzystanie ze wskaźników, ja sobie poradziłem z w taki sposób że na górze dokleiłem mały paseczek taśmy izolacyjnej na której napisałem cyfry nad każdym kwadracikiem , mi to naprawdę ułatwia ID gdyż ciężko mi było bez tego ustalić czy to 7 czy 8 kwadracik , poczytaj sobie w instrukjci jaki wskaźnik co pokazuje jaki rodzaj metalu ale nie sugeruj sie tym specjalnie, gdyż 4 to nie zawsze aluminium z reguły tak ale ja trafiłem 5 fenigów na 4 , jak juz chodzisz na tym trybie to radze kopac wszystko od 5 w górę , 4 można puszczać bo to z reguły folia alu ale nie gwarantuje że czegoś nie przeoczysz. pozdrO
tomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie