Jump to content

Przedłużka do XLT...


kuba321

Recommended Posts

Witam. Szczerze to nie miałem czasu żeby poszukać w sieci, zatem pytam prosto z mostu. Można gdzieś kupić przedłużkę do wydłużenia ramienia w XLT? Powiedzmy, że puszczam się na głęboką wodę, ale w wersji ORYG wchodzę tylko do pasa :]
.
.
.
CirrusCX
Link to comment
Share on other sites

Witam.

Przedłużenie ramienia to raczej mało praktyczna propozycja.. Możesz raczej zmienić kabel na dłuższy. Inna opcja to Spectrum Eagle Sierra - wszystko co w XLT tyle, że montowane na klatce piersiowej z całkowicie niezależnym kijem". Bardzo fajna sprawa jeśli ktoś polubi takie rozwiązanie. Wtedy możesz wejść do wody, w głębokie krzaki etc. Wygląda to tak:
http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewtopic.php?t=196&highlight=sierra

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Mam do odstąpienia oryginalną lecz dłuższą niż standardowa rurę nośną z włokna szklanego (standard - 58cm, dłuższa - 84cm). Można też dodać jeszcze prostą część aluminiowej rury z zaciskiem od Classica i w ten sposób uzyskasz przedłużenie drążka o ok. 1m. Wiem bo sam tak robiłem :) Niestety Whitesy spisują się raczej słabo w poszukiwaniach podwodnych z racji swojej wysokiej dynamiki na zakresie dyskryminacji. Praca w All Metal oraz w Mix-e również wychodzi średnio. W takim zastosowaniu bezapelacyjnie najlepiej spisuje się Souvereign Minelaba.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Martin 16:32 21-08-2007
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information