Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy w tej branzy;) i własnie z kolegą zakupilismy GT kolego Anilog jestem z ZG wiec mam blisko do Ciebie, jesli oferta jest aktualna piszę się na to szkolenie, jesli to nie problem daj na prv jakies namiary na siebie skontaktuje się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Cecholek: moglbys bardziej przyblizyc roznice miedzy GT a x-70 bo podobnie jak Ty rozwazam kupno x-70 ale po przeczytaniu tego posta mam duze watpliwosci czy sluszniej nie bylo by kupic GT z tego co czytam wybika ze Gt jest bardzo gleboki na militarke a jak to jest w x-70 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich słuchawek używacie do GT ? Ja dorwałem jakieś stare Sd 501 , na razie masakra 3 wypady na słuchawkach 2 razy zgięta mała wtyczka wchodząca do dużego Jacka przez szarpnięcie nadepniętego kabla . Kabel mam długi żeby nie ściągać słuchawek gdy kopię i trochę plącze się pod nogami. Znowu trzeba wymieniać i lutować . Chce kupić sobie jakieś nowe , jakie stosujecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie