Skocz do zawartości

Pytanie - jaki sprzęt po raz kolejny?


MK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to było już wielokrotnie trawione ale nie mam czasu ani dostępu co dzień do neta więc nie mogę przedstudiować wcześniejszych postów.
Chciałbym o pomoc w doradzeniu jaki wykrywacz do 800-900 zeta, myślałem o Bounty Hunter Tracker IV, choć ostatnio skłaniam się w stronę HS-3.
Do tej pory chodziłem z samoróbką, lecz marnego wykonania i po kolejnym wypadzie, pół godziny na dojazd, godzina szukania jakiegoś miejsca, w końcu jest! rozkładam wykrywacz a tu ni Ch**a! Po raz kolejny. Mam już dość i chciałbym zmienić sprzęta.
jeśli ktoś mógłby pomóc a nie wyśmiewać mój brak znajomości sprzętem mniej lub bardziej firmowym to proszę bardzo o jakiś znak. (Nie wiem jak u was, ale u mnie taka kasa piechotą nie chodzi) Nie będę pytał o używane do sprzedania bo na forum nie wolno :) Nigdy nie był mi potrzebny inny bo ten od lat sprawował się dobrze... Czekam na jakieś odpowiedzi. Zwłaszcza jak chodzi o wykrywacz Smętkowskiego.
Aha, sprzęt ma być na militaria - oczywiście:)
Pozdrawiam
Ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie