Skocz do zawartości

Szukacz Dukat.


boguslaw11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chodzę już prawie pół roku z Dukatem (cewka 300 mm) i wbrew niektórym opiniom muszę stwierdzić, że wykrywacz nie jest zły i w porównaniu do wykrywek z tej półki cenowej jest spoko. Wymaga jednak dobrego wyczucia i na początku łatwo się do niego zniechęcić ale jak się go pozna to już z górki. To co może w nim wnerwiać to niestety niezbyt dobra dyskryminacja - Dukat pracuje albo w trybie all metal albo wykrywa tylko metale kolorowe. Mój potrafi mi wykryć żelazo podczas pracy na metalach kolorowych ale inne mają jeszcze gorszą dyskryminację. Zasięgi ma przyzwoite, jest lekki, działa na 3 paluchy przez naprawdę długi czas (nie odliczałem godzin ale dłuuugo), łatwo się składa i na odwrót. Ogólnie łazi się z nim przyjemnie. Ma jedną rzecz która mnie nieźle denerwuje: nie ma potencjometru w obudowie i sygnał jak coś się trafi budzi łosie oraz inną zwierzynę (o ile się łazi ze słuchawkami to nie ma problemu są takie z potencjometrem na kablu ale jak na samym głośniku to można doznać ataku serca albo leśniczego)

Nadmieniam, że jest to moje zdanie na temat tej wykrywki więc jak ktoś chce sobie miszczyć klawiaturę aby udowodnić mi co innego niech się nie wysila! :)

Pozdrawiam
Kopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Jeżeli chodzi o stronę www.wykrywacze.com.pl to nie ma się co nią sugerować bo jest trochę nieaktualna oprócz cennika :) i wykrywki wyglądają trochę innaczej - panele oczywiście.

Pozdrawiam
Kopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
nie masz co patrzec na zdanie innych jak sam sobie cos upatrzysz to bedziesz zadowolony.sam zaczynalem na dukacie 1 i mialem swietne trafienia, ale ma on swoje wady, teraz chodze z tesoro Bandido II to zupelnie inna bajka, ale mile wspominam czasy dukata i nadal go mam.
Zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuję za wszystkie odpowiedzi, prawdę powiedziawszy najpierw kupiłem Dukata a potem chciałem się dowiedziec co kupiłem. Myslę ( parę razy go używałem)że dla początkujacego jest wystarczający. Porównywanie go do wykrywaczy z górnej półki ( ceny powyżej 1000 pln )jest nieporozumieniem.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie