Jump to content

Dwuzłotóweczka


Recommended Posts

Na pierwszym zdjęciu moneta jest po długim myciu ciepłą wodą i mydłem i delikatną gąbką. Na kolejnym i aktualnym po godzinnym leżakowaniu w soku z cytryny a następnie doczyszczona płynem kiwi" do srebra i złota. W rzeczywistości teraz wygląda dużo lepiej niż na tych zdjęciach i nie ma żadnych przebarwień. Miejsca ciemniejsze wyglądające jak nie dotarte to graświatła z którym nie bardzo mogłem dać sobie rady przy robieniu zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Co do czyszczenia sreberek to polecam ten sposób, do wyczyszczenia wystarcza ciepła woda , sół kuchenna i troche folii aluminiowej a sam patent jest bezinwazyjny i czyści jak marzenie wszystko co srebrne bez żadnych szczotek. gabek czy czegokolwiek innego , prosta reakcja chemiczna i suuuuper efekt http://www.myzlab.pl/chemia/czyszczenie/
pozdrO
tomekk
Link to comment
Share on other sites

Znalazłem identyk 2 zł, tylko że bez kropki po dacie. Najpierw kąpiel w gorącej oliwce z oliwek, potem wycieramy miękką szmatką i czyścimy wybielającą pastą do zębów. Efekt perfekcyjnej czystości. Na koniec smaruję delikatnie czystą oliwką do opalania i wycieram do sucha. Monetkę należy zapakować do holderka. Gwarantuję, że nie straci blasku i nie zaśniedzieje.
.
.
.
CirrusCX
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information