Skocz do zawartości

okolice Wrześni


chudy84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis bylem spojrzec na napoleonke, ale jak to droga...polna juz za bardzo nie jest bo utwardzona troszke gruzem no i kopac nie ma nawet co...przydalaby sie jakas mapa przemarszu - bo przeciez jesli szli ta droga to dokads szli (pewnie trasa 92 - ale gdzie z drugiej strony poszli ?)...niestety takiej mapy nie znalazlem...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czesc gruzin a gdzie znalazles te monetki okopy w Usciecinie sa w lesie tak jak piszesz moze sa jeszcze jakies inne tego niewiem teraz to juz mozemy liczyc na stedkego zeby podal lokalizacje dokladna tamtych jesli takowe istnieja pozdrawiam a co do napoleonki to domyslam sie ze byles w Gutowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, w sumie nic..ale...Panowie : jezeli kopiecie gdziekolwiek to starajcie sie zakopywac dolki bo dzieki temu to hobby istnieje - jak ludzie zobacza ze jestesmy szkodnikami to tez beda inaczej do nas podchodzic. A tymczasem jak przegladam te miejsca ktorych czesc tu jest opisana to mam wrazenie ze trafilem na zerowisko dzikow - ziemia zryta, dolkow pelno, pazernosc ogromna a efektow pewnie rzadnych :P Troszke kultury prosze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jastrząb jesli chodzi o szwedzkie okopy byłem tam ok 1.5 roku temu...grodzisko ...duzo krzaków....trafienia..trzy kule muszkietowe..5 groszy z 1923 roku....dwie łuski od pepeszy i jedna niemiecka 7.9 ..

pozdrawiam dre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastrzab ten rok juz sobie darowałem ..duzo pracy i brak czasu ..pozostało szukanie nowych miejscówek na przyszły rok .. kiedys trzeba jaką kawe wypic nawet u mnie mieszkam nedaleko Nekli

pozdrawiam dre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie