Skocz do zawartości

Wesoła Sulejówe Stara Miłosna Ossów


ja20

Rekomendowane odpowiedzi

wodzo , jak tylko zrobi się cieplej i będzie mozna kopac (oby jak najszybciej) nie widze problemu na wspólny wypadzik . jeśli zbierze się cała ekipa to będzie można szukac tyralierą . pozdrawiam wszystkich .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam jestem z Pragi Północ ale należe do straży pożarnej w Wesołej szukam ludzi którzy pokazali by mi troche te tereny... Jeśli można jeszcze sie z wami gdzieś wybrać albo spotkać i pogadać to ja z chęcią... Kontakt do mnie : admin@ospwesola.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kto pisze się na wypadzik w sobotę ?? wróciłem z mazur i wykrywka się grzeje bo przez śnieg nici były z kopania . jutro też idę i w niedziele też . kto idzie zemną ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno , chłopaki ze spotkanie pamiętają jak mowiłem o jakiejś flincie ktora jest u mojej babci na wsi , na strychu znalazłem jeszcze maszynę do szycia . http://kadetpisz.fotosik.pl/albumy/132919.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerny śnieg !!! ale świeci słońce i może coś z tego wyjdzie , nie ma w lesie zbyt grubej warstwy śniegu i jak słonko utrzyma się do końca dnia to będzie super . proponuje na 9 . pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,
co prawda jutrzejszy dzień w moim przypadku nie wchodzi raczej w grę, ale mam pewną propozycję organizacyjną :).

Może nie będziemy pompować" tego wątku, a na wypady będziemy się umawiali na priv?. Jeśli wymienimy się wszyscy adresami e-mail i numerami gg to będzie można stworzyć sobie grupę" i w ten skosób się komunikować. Jeśli w tym wątku pojawi się nowa osoba chętna pobiegać to poprosi się ją o w.w. namiary i każdy dopisze ją do swojej listy. Co Wy na to?.

Pozdrawiam
Louis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Sorki,dopiero z roboty dotarłem.Niestety ale mam zaplanowany wypad na majówkę".Jeżeli masz kilka wolnych
dni mam wolne miejsce w aucie.Jadę jakieś 100km od W-wy
trochę na wariata",ale zwykle ta metoda w moim przypadku
się sprawdza.Jak nie to spikniemy się po tych wszystkich
świętach.{chwilowo nie mama gadulca}
Pozdrawiam,Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie