Skocz do zawartości

Bagnety!!


suchy ss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Moze mi ktos powiedziec, poradzic jak moge oczyscic bagnety(wykopki) i pochwe bez elektrolizy?na jednym z bagnetow zachowalo sie wiekszosc drewna ale jest strasznie suche i wyglada jak by zaraz mialo sie rozsypac:/
za wszelka chec pomocy bardzo dziekuje:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no znalazl by sie na stanie zasilacz:)dobry znajomy ma sklep komputerowy i serwis:P Boruta a moglbys mi napisac dokladnie co mam zrobic?:) hmm no zostawia dziury bo jak sa wzery to i dziury sa:/ a po elektrolizie nie bedzie dziur?chyba tez beda co nie?
Dzieki na pomoc!
Pozdrawiam i Dobranc:)
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod czarny kabelek podłączasz bagnet, a pod czerwony kawał zwykłej blachy lub pręt dość gruby. I wstawiasz do wody z dodatkiem kreta (wsyp trochę i zamieszaj, uwaga na oczy). Musi być dobry styk przedmiotu czyszczonego z kablem. Po podłączeniu z drutu lub blachy powinny iść bombelki. Jak nie idą, to nie na gdzieś styku, roztwór za słaby (mało prawdopodobne). Nie zrób zwarcia.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, w starych był jeden pomarańczowy, a drugi czerwony, oba czarne bez różnicy. ATX-owy po za tym trzeba umieć włączyć, ale to ci kumpel pewnie powie jak. Zasilacz może nie zastartować, jak nie ma dobrego styku, czyli bez obciażenia.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jestem po szkole elektronicznej:P wiec jak sie skusze na ta metode to mysle ze sobie poradze:) sorki moj blad, masz racje, zle skojazylem:) wyjscie ma 4 kable 2 czarne, pomaranczowy i czerwony:) hmmm az strach cos takiego podlanczac:P jeszcze korki wywali:D
Dzieki!!!
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie