Skocz do zawartości

Minelab Explorer,czy Garett GTI 2500


batim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
minelab explorer 2 - nie starszne mu różne grunty, wykrywacze 1 częstotliwościowe cienko piszczę przy nim, np. mam pole które ma okrąg o promieniu 10 m w którym wrjuje - white`s xlt i garet ace 250 - minelab bez problemu szuka tam monetki bez fałszywych sygnałów. Można szukać pod liniami elektro - dopasowujesz kanał i szukasz i tak samo obok innych wykrywek - niezakłócają go. Jedynie potrzeba więcej siły gdyż jest cięzki - kwestia wprawy, Naprawdę REWELACJA MINELAB 2 (a zasięgi zdumiewają!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawiałem się dotychczas na militaria,a moj obecny wykrywacz to white's 6000 Di Pro SL,ale czasy większych fantów bezpowrotnie mijają, a im mój wykrywacz to powoli dziadek,własnie strzela mu 10 lat,a mysle ,że lepszej maszynki na militaria od niego nie znajdę,poprawcie mnie jeżeli się myle..,tak więc chce kupić drugą maszynke raczej na kolory,ale jeżeli okazałaby się lepsza na grube fanty to może i być na militaria..pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam i popieram SHARKYGSM ,osobiście używam gti na monetki militarke,poszukiwań na plaży też nie odpuszczam,oprucz tego poszukiwałem zawory na zlecenie ZK Wodociągowego(two box-em)ze 100%skutkiem,wniosek taki że wykrywka powinna się spłacać.
Moim zdaniem oprucz w/w wykrywek xlt jest warty uwagi pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Mam pytanie odnosnie minelaba i garetta mianowicie:
garett i minelab ma te same wtyczki cewek,wiec szlo by cewke garetta wmantowac smialo do minelaba.Czy w ten sposob przypadkiem nie uszkodzimy elektroniki wykrywacza??? czy takie zestawienie bedzie prawidlowo działac???
Pozdrawiam i bede wdzieczny za wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o chodzi o wypowiedz (sanczoto),to nie tak do konca.Posiadam M.E.Se. i chodzenie bezposrednio pod linia wysokiego napiecia jest tragedia,w zaden sposob nie mozna wyeliminowac zaklucen,ani narecznym ani na automatiku.To samo dotyczy chodzenia nie daleko lini trakcji pociagow o napedzie elektrycznym,juz na odleglosci okolo 50m od torow nie ma szans na szukanie,jedna wielka dyskoteka nie do wyregulowania. Poza ty super sprzet.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wykrywaczy tak ma także to nie jest problemem,lepiej nie chodzić blisko trakcji lub innego silnego pola można posadzić sprzęt także bym nic nie regulował i omijał trakcję wysokiego napięcia lekkim łuczkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie