Skocz do zawartości

jaki wykrywacz na poczatek


wybuch_39

Rekomendowane odpowiedzi

Uhu, jak militaria to raczej wolałbym dołożyć jeszcze do tych 500.

Dobrze kolega ci radzi z Jablem. I tak całkiem niezły dla początkującego, a jak stwierdzisz o nie to z tym kopaniem" nie będziesz wydzierał się, że straciłeś pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no niby jabel ma zasieg 2m, ale watpie zeby z takiej odleglosci nawet czolg wykryl, znam osobe ktora uzywa jabla i wyciaga nim luseczki i inna militarke. Typowo na militarke to znam tylko Smetka, jest dobry a i jakas monetke czasem wyciagne, ale ma takze swoje wady, kwestia przyzwyczajenia, moja rada to poszukaj jakiegos modelu Ratusa lub Smetka w dobrym stanie:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Smętka coś około 900 zł /nowy /

Parametry i osiągi zależnie od wielkości cewki,
z tym że im większa cewka tym większy zasięg na spore fanty ale może wtedy omijać drobnicę.

Mała cewka dobra by nie omijać drobnicy, ale zasięg będzie mniejszy.

Tu kolega Suchy powinien się wypowiedzieć.

Jak jesteś zdecydowany to lepiej doskładaj, to będziesz miał na Smętka HS-3 Ultrę 2 albo Bounty Hunter.
Hs-3 i Ultra2 to chyba najbardziej znane i popularne wykrywacze krajowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol. acer dobrze pisze, nazbieraj jeszcze troche grosza jak chcesz miec juz leprzy sprzet.
a co do tych osiagow to ja mam cewke 30cm i lapie na niej drobnice, moim zdaniem jest najbardziej uniwersalna" w tym modelu wykrywki, bo takze mialem dylemat jaki kupic wykrywacz na militarke, wiec wybralem HS, ale pojawil sie problem bo nie chcialem omijac drobnicy militarnej(guziki itp) i wlasnie uzytkownicy Smetka doradzili mi 30:) podobno helm mozna wziasc z ponad metra[?] lecz jeszcze nie wyciaglem garnka wiec nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BADZIEW.
Za tę kasę odpuśc sobie wszystkie które maja w nazwie wyraz PROFESJONALNY
Wykrywacze MD tez sobie możesz darować.

Poczekaj, dozbieraj, kup coś sensownego.
Dobrze Ci radzą:

HS-3
Rutus
Jabel

Nawet jak Ci się nie spodoba to na ich późniejszej odsprzedaży wiele nie stracisz. A sprzęt kiedyś zmienić będziesz chciał na pewno.
Pozdrawiam
Darek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie