Skocz do zawartości

Legnica 1945


Szwajcar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z Legnicy. Jestem nowy na Odkrywcy, ale chętnie pogadam i spotkam się z kolegami i koleżankami, z miasta i okolic. Na osłodę podaję pewien temat. Kilkanaście lat temu dowiedziałem się o miejscu gdzie rosjanie wywozili stany magazynowe z Legnicy. To była-nieistniejąca obecnie- bocznica kolejowa w Jezierzanach. Chcecie pogadać-piszcie na gg4043028.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam panów mam proppozycje niech kazdy poda nr gg albo jakis kontakt do siebie i np na gg zrobimy konferencje i sie gdzies ustawimy zeby sie zapoznac i zaplanujemy poszukiwania i niech kazdy poda czym dysponuje zebysmy wiedzieli na czym stoimy ja posiadam garretta ace 250 łopate i mapy legnicy z 1930r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Moje gg:8793095. Posiadam Sapera Midasa, saperkę i bilet miesięczny na przejazdy wszystkimi liniami w Legnicy:D Tak na poważnie to uważam, że jest to świetny pomysł:) Nawet żeby zebrać się na obojętnie jakim pole i sobie razem pochodzić,pokopać i powymieniać informacje;P Proponował bym któryś weekendowy dzień ale w tygodniu godzinkę czy półtorej także postarał bym się wygospodarować:) Pozdrawiam: Damianlca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian czemu nie odpisujesz na gg?? albo napisz do mnie 9010657 dawac panowie szybcie szybciej sezon sie zaczyna i fanty czekają ... pisac do mnie ja wam podam na gg adres do nowego tematu bo to temat z 2006 roku :) czekam na odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
nie zapominajcie że legnica jest też miastem podziemnim jest tu wiele kilometrów korytaży np trasa kolejowa niemiecka potem rosyjska z dworca do lasku i z lasku do lotniska potem trasa podziemna z lotniska w strone wrocławia samo lotnisko ma na bank z dwie kondygnacie z innych żrudeł że więcej ale to jóż sprawka ruskich więc co do tej obrony legnicy mogło być tak że niemcy tylko odwracali uwage ruskich a reszta ewakuowała się tunelami dlatego tak mało śladów walki jest w legnicy no i nie zapominajmy o teraźniejszym zusie zanim ruscy zrobili tam główny sztab to tam najpierw niemcy mieli swój a z tego co wiem pod zusem też jest pare kondygnacij w głąb kiedyś rozmawiałem z pewną panią z historij i mówiła ona że lasek złotoryjski słuzył niemcą do odwrotu w strone złotoryji potem w góry podobno jak ruscu byli przed legnica to z lasku wyjechał potężny konwój potem też to widziałem na diskovery history tyle że to anglicy robili ten program ale nikt nie wie co niemcy tak szybko wywozilii podobno w jakimś tam procencie ma to związek z tą aferą z podrobionymi funtami ale ile jest w tym prawdy?. A i jeszcze jedno wogule mało jest na temat poniemieckorosyjskich obiektach w legnicy jagby do tej pory było to owiane tajemnicą>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie