Jump to content

Padła CIBOLA


kommark

Recommended Posts

Mam problem z moim Tesoro CIBOLA na ostatnim wypadze cos dziwnego stałon sie z dziwiekiem który wydaje głosnik, bez słuchawek wydaje dziek przypominajacy skrzeczenie żaby ( ewentualnie popierdywanie) sadziłem ze moze kropalka wody dostała sie do głosniczka , jednak prawdopodobienstwo tego jest małe gdyz nie padało, po wysuszeniu w domu , nadal skrzeczy. Macie jakies rady, sugestje, podejrzewam padniety głosnik. z góry dzieki
Link to comment
Share on other sites

na temat autoryzowanych serwisów wykrywaczy w polsce , mam poglad wyrobiony na podstawie kilku znanych mi przypadków , wiec raczej unikam. Po drugie nie mam zamiaru zostac bez wykrywki mysle ze około trzy tygodnie. Jesli chodzi o zmiane bateri niestety nie pomogła. Taka mała dygresja czy mrand ma cos wspólnego z Ranedem, nie chyba jednak nie, choc może?
Link to comment
Share on other sites

Mam ten sam problem w Vaquero. Tak czy siak jade na słuchawkach więc nie narzekam. Przyjdzie zima to sprzęt pojedzie do serwisu. Moze to tylko gniazdo słuchawkowe, mam nadzieje że nic poważnego. Jeśli wykrywka nie jest na gwarancji to radze kontakt z Mradem.

Byc może taka przypadłość tego sprzętu jak przełącznik na allmetal w Vaquero.

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information