Skocz do zawartości

Poszukiwania w okolicach Warszawy


Filip73

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Ja również - w miarę swoich skromnych możliwości czasowych - jestem zainteresowany penetracją okolic Warszawy. Interesuje mnie głównie Powstanie Listopadowe, a w okolicach Warszawy sporo się w tym czasie wydarzyło. Działania w grupie są jak najbardziej wskazane ze względu na bezpieczeństwo - jest mniejsze ryzyko rozbrojenia z wykrywacza, lub tego że chłop pogoni z widłami, albo pobiją miejscowe łobuzy. A poza tym - w kupie raźniej. Jeżeli są chętni - to mogę poprowadzić wyprawę na pobojowisko Olszynki Grochowskiej. Samotnie boję się tam łazić, bo kręci się sporo żuli.
Kontakt na priv. lub przez forum.
Pozdrawiam wszystkich:-)
SZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie,będę dziś na spotkaniu w Szparce około 19.20,jeśli ktoś może i ma ochotę to niech przyjdzie.Na miejscu najlepiej było by domówić wszystkie szczegóły wyjazdu/wyjazdów.Jeśli ktoś z was nie może ,to czekam na kontakt.Mój nr.gg. 2233961 i e-mail albert73@tlen.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ponieważ po raz pierwszy przybędę do Szparki" więc moje pytanie brzmi: czy jest jakiś znak rozpoznawczy grupy, czy też towarzystwo jest tak charakterystyczne (znaczy wyróżnia się spośród ogółu np. żywiołową dyskusją), iż wszelkie znaki są zbędne?
Może ktoś umawia się przed knajpką?

pozdr
michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie