Skocz do zawartości
  • 0

CO TO ZA ŁUSKI?


Gość zygzbig

Pytanie

Posiadam łuski rosyjskie, ale nie wiem od jakiej broni. Pewnie od jakiegoś działa bo duże. Wysokość prawie 31 cm, kaliber ok. 45 mm. Przykładowa łuska posiada bicia: 308, 39r, 184, C i jeszcze jakieś znaki. Lata produkcji 39 i 38. Jeżeli wiecie to proszę o odpowiedź. Z góry wielkie dzięki.
p.s
Jak się umieszcza zdjęcia? Bo mam dwa jakiś łusek-podobnych lub tych samych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki to te ze zdjęcia. Mam jeszcze jedno pytanie na ile taką wycenić? Jedną oczyściłem pastą polerską-super się błyszczy. Nie są zardzewiałe tylko czymś wybrudzone. Czy mam spuścić cenę dlatego, że są przybrudzone?-ale da się wyczyścić bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakaś różnica w cenie za wyczyszczoną i niewyczyszczoną? Czy takie łuski: http://inert-ord.net/russ02i/mort_at/index.html są często spotykane, czy raczej radko? Lepiej sprzedać wyczyszczoną czy nie wyczyszczoną? Bo jeszcze nie czyściłem. Za wyczyszczoną wezmę więcej kasy? Na ile wyceniacie łuskę taką jak na podanej wcześniej stronie? Po wyczyszczeniu wygląda jak ta ze zdjęcia. Mam też nieczyszczone. Proszę o odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie