Skocz do zawartości

Świecie n.Wisłą-zasypany bunkier


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem gdzie znajduje się bunkier który został odnaleziony przypadkiem w latach '60-tych i odrazu zasypany. Nie wierzyłem w to ale faktycznie ukształtowanie terenu w tym miejscu coś mówi:) Jest ktoś chętny na odkopanie tego reliktu?

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Tia tia ale sprawdzic mozna. Koles twierdzi ze trafili na niego podczas kopania pod elektryke czy cos tam, w kazdym badz razie nie byl to jakis moloch i ktos tam z robotnikow wchodzil. on sam jak twierdzi bal sie min...nie wiem, nie widzialem wejscia, ale zaprowadzil mnie w to miejsce i lokalizacja bylaby jak najbardziej uzasadniona. Mieszkam za daleko od Świecia zeby czesto sie tam pojawiac ale jesli jest ktos chetny to sprawdzic to moze jeszcze w tym roku sie uda.
Kto chetny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chętnych na poszukiwania. Uprzedzam że nie daje gwarancji na to, że do teraz coś tam jest. Facet był tam ze mną w zupełnie innej sprawie a o tym wspomniał przypadkowo więc specjalnie pojechalismy w to miejsce. Teraz jest to pole orne, widac zagłębienie, Zrobiłem fotke, jak znajde to wrzuce na forum. Generalnie mysle że warto sprawdzić przynajmniej kolejna legendo- tajemnica zostanie zweryfikowana. Jeśli jest ktoś chętny na akcje to czemu nie, ale jeszcze w tym roku. piszcie na maila: steinbach@interia.eu ( bez skojarzeń prosze ) Mieszkam obecnie w wawie wiec mam kawalek drogi do swiecia...:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie