Skocz do zawartości

Yamato: The Last Battle - ktoś widział ?


bolas

Rekomendowane odpowiedzi

i koniec ...

... wydaje się, że warto na to rzucić okiem. Film na pewno wiele wnosi - do tej pory nie widziałem niczego co tak dobitnie ukazuje realia walk morskich - szczególnie z mało popularnego i słabo znanego u nas teatru działań ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
film zapowiada się interesująco,i wreszcie nie produkcja amerykańska,jest wątek miłosny ,film trwa 145minut,z tego co wiem zostanie u nas wydany na płytach dvd w pażdzierniku,jak go kupie to napisze coś więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
film-oglądałem i muszę napisać że bardzo mi się podobał,w filmie są wstawki dokumentalne,historia 2wojenna japonii że tak napisze w pigułce,dobra gra aktorska,pokazany rygor wojskowy i życie na pancerniku,sporo scen batalistycznych dosyć mocnych.Zachęcam wszystkich do obejrzenia filmu bo naprawde warto,dla mnie jeszcze dużym plusem jest to że nie jest to film usa,gdyby ktoś był zainteresowany film posiadam na dvd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz zmiazdylem" film chwilami flaki z olejem .. ale tylko chwilami denerwujace jest to ze podczas bitwy powtazane sa sekwencje czyli nadlatuje zrzuca 5 min pozniej ten sam nadlatuje to samo zrzuca i to samo sie dzieje ... ale generalnie dobra japońskie kino :) no i wlasnie gdzie ci amerykanscy chlopcy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Witam, dwa tygodnie temu w sklepie jednej z wielkich sieci supermarketów znalazłem ten film w wielkim koszu z filmami za 9,99 zł. Co prawda format video-cd ale kopia niezła i polski lektor. Polecam poszukać, czasem w takich koszach całkiem niezłe filmy można znaleźć, jeszcze wcześniej znalazłem świeżą ruską produkcję :kryptonim zwiezda też za 9 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie