Skocz do zawartości

Opinia o Garrett GPT 1350


imperatorvader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem początkującym poszukiwaczem za okazyjną cenę nabyłem nowy nie używany wykrywacz Garrett GPT 1350 chciałbym zasięgnąc porady i opini osób używających lub które miały z styczność z tym modelem. Jakie są jego zalety i wady? Do jakiej głebokości działa ten sprzęt oraz jaka jest jego przydatność przy poszukiwaniu militariów?Czy sonda w którą jest wyposażony jest wystarczająca czy lepiej dokupić sobie jakąś inna ? Jestem zielony z tego tematu więc proszę o pomoc. Próbowałem już nim szukać ale narazie poza jedną sowiecką odznaką same śmiecie.Pozdrawiam!
(Zamieszczone zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony katalogu firmy GARRETT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to świetny wykrywacz,który może się podobać.Ma sporo fajnych funkcji.Takie wnioski wysnułem ogladając go na sucho.Niestety w terenie mnie zawiódł.Może tylko monetowy gong" był godny uwagi.
Detektor który bardzo mi się podobał.Może brak efektów był tylko wynikiem pecha.Tak czy innaczej był jedynym wykrywaczem jakiego sprzedałem nie z chęci zysku" czy dalszego rozwoju a z powodu braku efektów.
Ale może w innych rękach.......:)
Pozdrawiam,
wicja1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
tez zastanawiam się nad zmianą na GTP 1350. Obecnie biegam z Ace 250 i podobają mi się w nim wodotryski" typu wskazanie przewodności znaleziska, głębkość i 3 tonowa identyfikacja. Szukam głównie drobnicy i Ace 250 jest OK ale chciałbym coś głębszego. Może ktoś kto ma doświadczenie z obydwoma ww. sprzętami napisałby jakie są różnice między nimi.
pozdrawiam
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku starej miedzi pokazywanej jako słabiutki kolor na Ace 250 to faktycznie zdarza się czasami (mówię o monetach) ale tylko w przypadku boratynek. Co dziwniejsze na jednej miejscówce prawie nie zdarzają się takie wskazania dla boratynek a na innej połowa pokazuje słaby kolor... Według mnie może wynikać to albo z ułożenia monaety w glebie albo z grubości i struktury materiału z którego wybita była moneta... pozostałe miedziaki dają piękny gong i takie same wyświetlane są w określonym miejscu na skali. To bardzo pomocne na miejscówce na której wyskakują np. monety SAP. Wtedy mając sygnał z dużym prawdopodobieństwem mogę określić co jest pod cewką :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
GTP miałem jeden sezon.Nie był to w tym czasie mój jedyny wykrywacz.Nie był to też pierwszy,tylko któryś tam.."Miałem wiele wykrywaczy w życiu.Kilka sztuk kupionych z myślą o dalszej odsprzedaży.Ale wszystkie przetestowane w terenie.
Niestety na moim najlepszym,monetkowym polu GTP zaowocował po kilku godzinach 1 (jednym) guzikiem !!! Po wycieczce z Tesoro,Whitesem czy nawet C-scope 2 MP kończyłem wyprawę z kilkunastoma monetami.
Tak to wyglądało w praktyce.Reszta jak wyżej.
Pozdrawiam,
wicja1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam, od paru miesięcy używam GTP1350 i to jest mój pierwszy wykrywacz, ale ćwiczę pod okiem doświadczonego kolegi który ma Mainlab'a Explorera II i mam wrażenie że GTP jest 0 30% krótszy (słabszy) i tu mówie o monetkach a z cewką 10x14 o monetkach można zapomniec.
juras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie