Jump to content

Wasze Ekspozycje


SeBi

Recommended Posts

Naszedł mnie taki pomysł , niech każdy ogarnie całą swoją kolekcję (lub jej większość) , ułoży ją w ciekawy sposób zrobi zdjęcie i wyśle je tutaj. Jak chcecie możecie dać jakiś tytuł ;)

Link to comment
Share on other sites

ariks w muzeach też jest pełno miliatariów ale nie chce oglądać zdjęć z muzeów. To jest jakieś inne forum które wymaga rejestracji, czemu tutaj ma nie być czegoś takiego?
I mam prośbe jeżeli nie chcesz nic dorzucić , żadnych zdjęć itp to może lepiej nic nie pisz? Tak będzie lepiej i temat będzie wyglądał estetyczniej , moderatora proszę o usunięcie tego posta i posta ariksa , Dziękuje;)
A co do ludzi którzy twierdzą że chce zdjęć żeby mieć haka: Ci którzy mają bezpieczną kolekcję wyślą zdjęcie , Ci którzy maja antykolekcje i tak na tym zle wyjdą;P
Link to comment
Share on other sites

Kolego po pierwsze juz taki wątek dawiej byl poszukaj a znajdzesz m.in i moje rzeczy po drugie tamto forum pokazuje naprawdę ciekawe fanty z klasą nie ''złom'' a po trzecie wybacz ale nie bedziesz mi mówił czy mam pisać czy nie bo tego mi nie zabronisz ! A jak ktos inny nie wkleii zdjecia tylko cos napisze to też mu napiszesz aby tu nie pisał bądź powazny :))))))
Link to comment
Share on other sites

całości kolekcji nie dam rady pokazac ale moze co nieco -fotki w linkach bo nie lubie ograniczeń ;)

Postać ''zimowa'' z roku 1944

http://img58.imageshack.us/img58/9290/ariks19aq.jpg

http://img207.imageshack.us/img207/7851/ariks51kt.jpg


http://img58.imageshack.us/img58/2338/manekin48tq.jpg

Kurtka wz 42 HBT niestety bez patki stan dosc dobry

http://img207.imageshack.us/img207/2083/kurtkam42a2sc.jpg
Link to comment
Share on other sites

przepraszam za te posty bez fot ale to z pośpiechu.. bo za pół godzinki jade na wykopki :D W prawdzie zdjęcia pochodzą z czasów kiedy ja dopiero zaczynałem się interesować tym... :D ale zawsze coś....

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ariks gratuluje .. myślę że wygląda to imponująco jeżeli stoi tak sobie w pokoju ;D;D;D Też nad czymś takim myśle ...ale to gdy będzie co pokazać ;)


Vasili ... spoxik hełmasy

wrzucę późńiej fote tego co ja mam ... chciaż części...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information