Jump to content
  • 0

NIEŚMIERTELNIK

Nazir

Question

Witam!Prosze o identyfikacje blaszki-pewnie mi odpowie Domino(*) :) bo widze że na nieśmiertelnikach się zna jak mało który :).Jnf.Pz.Jag.Erst.Komp... 720 Chyba niszczyciel czołgów ale dokładnie nie wiem. Pozdrawiam wszystkich.

15 answers to this question

Recommended Posts

Pozostałe był również, sam chciałem kupić tego Flaka:D

Hmm poszukaj w konserwacji, było o metodach czyszczenia cynkowych i aluminiowych niesmiertelników.Ja swoje cynkowe czyściłem takim miękkim druciakiem do naczyń, natomiast aluminiowe szmatką z cifem.Ale na pewno znajdziesz lepsze metody.

Pozdrawiam

Witam!Prosze o identyfikacje blaszki-pewnie mi odpowie Domino(*) :) bo widze że na nieśmiertelnikach się zna jak mało który :).Jnf.Pz.Jag.Erst.Komp... 720 Chyba niszczyciel czołgów ale dokładnie nie wiem. Pozdrawiam wszystkich.

Infanterie Panzer Jäger Ersatz Kompanie (nie widać numeru kompanii) czyli któraśtam kompania zapasowa niszczycieli czołgów.

Drugi to nieśmiertelnik Kriegsmarine, wojak powołany do służby w 1941r.

1... Ersatz Bataillon 222, 222 zapasowy batalion niestety nie widać czego,ale zapewne Infanterie czyli piechoty
http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/InfErsBat/InfErsBat222-R.htm

Schwere Heimat Flak Batterie 237/I, nieśmiertelnik obsługi ciężkiej baterii p-lotniczej broniącej rejonu Gdańska.

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information