Skocz do zawartości
  • 0

NIEŚMIERTELNIK


Nazir

Pytanie

Witam!Prosze o identyfikacje blaszki-pewnie mi odpowie Domino(*) :) bo widze że na nieśmiertelnikach się zna jak mało który :).Jnf.Pz.Jag.Erst.Komp... 720 Chyba niszczyciel czołgów ale dokładnie nie wiem. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostałe był również, sam chciałem kupić tego Flaka:D

Hmm poszukaj w konserwacji, było o metodach czyszczenia cynkowych i aluminiowych niesmiertelników.Ja swoje cynkowe czyściłem takim miękkim druciakiem do naczyń, natomiast aluminiowe szmatką z cifem.Ale na pewno znajdziesz lepsze metody.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Prosze o identyfikacje blaszki-pewnie mi odpowie Domino(*) :) bo widze że na nieśmiertelnikach się zna jak mało który :).Jnf.Pz.Jag.Erst.Komp... 720 Chyba niszczyciel czołgów ale dokładnie nie wiem. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infanterie Panzer Jäger Ersatz Kompanie (nie widać numeru kompanii) czyli któraśtam kompania zapasowa niszczycieli czołgów.

Drugi to nieśmiertelnik Kriegsmarine, wojak powołany do służby w 1941r.

1... Ersatz Bataillon 222, 222 zapasowy batalion niestety nie widać czego,ale zapewne Infanterie czyli piechoty
http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/InfErsBat/InfErsBat222-R.htm

Schwere Heimat Flak Batterie 237/I, nieśmiertelnik obsługi ciężkiej baterii p-lotniczej broniącej rejonu Gdańska.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie