Jump to content

Piknik Militarny w Hażlachu k/Cieszyna


Recommended Posts

Nowo powstałe Stowarzyszenie Rekonstrukcyjno-Historyczne Śląsk Cieszyński" (chrzest ojowy" grupy niemieckiej w bitwie wyrskiej w barwach Grossdeutschland") organizuje w dniach 1-2 lipca w Hażlachu koło Cieszyna (woj. śląskie) Piknik Militarny. W programie inscenizacja potyczek z DWS oraz pokazy sprzętu wojskowego z prywatnego muzeum pancernego w Nawsiu (Republika Czech, Zaolzie): OT-810, BWP-1, zestaw przeciwlotniczy na podwoziu kołowym Praga, stanowisko dowodzenia na ZiL-e, BRDM-2).
Początek imprezy w sobotę 1 lipca o godz. 12, w niedzielę 2 lipca o godz. 10.
Dojazd drogą wojewódzką Pawłowice - Cieszyn. Zjazd w lewo ok. 8 km przed Cieszynem.
Link to comment
Share on other sites

Witam! Wszystkich sceptyków!
Zainteresowanie jest, tylko nie koniecznie na tym forum!!!
Nie wszyscy zainteresowanie Zlotem to rekonstruktorzy!
Grupa jest wiele szersza! Brak wpisów od kilku sflustrowanych, czujących zagrożenie dla swoich ambitnych planów" nie jest wyznacznikiem zainteresowania :-)
Zlot Militarny jest nie tylko dla rekonstruktorów, także dla reszty miłośników militariów, pojazdów wojskowych i terenowych,modelarzy a przede wszystkim dla szerokich mas, dla widzów!!!

Dla tej zainteresowanej reszty, która nie zamieszcza nie produktywnych wpisów; zamieszczam kilka zdjęć sprzętu, który z wysokim prawdopodobieństwem (bliskim 100%) będzie na Zlocie w Hażlachu!!!


RTK

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information