Jump to content

NO TO SIĘ UŚMIAŁEM


lisek68

Recommended Posts

Doszła do mnie informacja o wizycie u jednego gościa , panów Policjantów. Ponieważ nie znaleziono nic szczególnego zabrano mu z domu kolekcje pocisków i łusek które były pozbawione niebezpiecznych substancji. Poszło o to że spłonki nie były zbite !!!.Sprawa jest w toku. Ale teraz najciekawsze .Ściągnięto ,jak zawsze w takich przypadkach , sapera .Poniważ gość miał równiż kule armatnie i granaty XVIII i XIX wieczne , SAPER" CHCIAŁ JE ZABRAĆ I ZDETONOWAĆ NA POLIGONIE !!!! To że Policja ściga i wykrywa składy chorych umysłowo piromanów to rozumiem i pomieram ale żeby konfiskować łuski i czepiać się o kule armatnie ,tego nie moge pojąć.
Link to comment
Share on other sites

A u mojego kumpla szukali marychy. Narkotykow nie znalezli. Kolekcje amunicji ( duzo roznych calych naboi) zostawili ale skonfiskowali 50 foliowych woreczkow. Dla mnie bez sensu bo za ok 100 naboi w tym ze 40 od kalacha mogli przeciez z niego zrobic super gangstera albo nawet teroryste.
Link to comment
Share on other sites

Podstawą było że: w miejscu zamieszkania mogły znajdować się przedmioty pochodzące z przestępstwa lub których posiadanie jest zabronione.
Generalnie chodziło o naboje, niewypały itp.
Link to comment
Share on other sites

Jakieś przedwine histroie..Policja od tak nie może wejść do domu musi mieć nakaz sądowy (o takowy nie jest łatwo)
Z piratami" można zawsze coś wymyślić :) np że masz u kolegi kopie zapasowe itp itd.
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Nie do końca tak - nie musi mieć nakazu, mogą (w uzasadnionych, określonych w ustawie przypadkach) wejść za okazaniem legitymacji. A co do zabierania innych rzeczy niż te po które przyszli to chyba logiczne (i prawnie umocowane), że jak wlecą po np MW i ich nie znajdą, ale za to zobaczą piraty od podłogi aż po dach to je zabiorą.

A komp prawie na pewno przepada jako narzędzie służące do popełnienia przestępstwa.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information