Skocz do zawartości

(wczorajszy wykopek..).. PERKUN.. jak wyczyscić pochwę w środku???


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie....

wykopałem wczoraj ,,PERKUNA'' z pochwą do której niestety dostało się troche ziemi.... pochwa (na szczęście była nasmarowana ropą od wewnątrz) podczas wyjmowania go z pochwy.. ziemia..i rdza... okropnie zgrzyta... Na pochwie są 3 małe dziurki... przez nie dostała sie zemia...

prosze o radę z góry pozdro
P.S jutro podrzuce foty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żart... może troszke źle sformuowałem sorki... jak go wyjołem z pochwy to bardzo mocno było można odczuć z środka pochwy i bagnetu zapach ropy........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie też prawda.. w każdym razie jakaś substancja ropopochodna :D znajduje się w pochwie :D :D :D :D i co radzicie?? elektrolize jej zafundować.. czy mocznie w nafcie :D

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rade za 15 min rzuce fote.. a propo malowania..pochwa ma drobne ubytki.... znaczy wżery czy malowac farbą bezpośrednio na metal czy najpierw szpachla na te wżery??

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na okładki mam juz taki stary ciemny kawałek drewna.. ale zdrowy :D bagnet mam zamiar do elektrolizy dać a pochwe... hhmmm na jaki kolor radzicie pochwe malować..??

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU... CHODZI MI mniej więcej na jaki kolor... wiem że na zielony...i to dość jasny.. ale konkrety.. koledzy konkrety.. przecież nie na różowo te pochwe pomaluje co?? żarty żartami ale wielu już ludzi odeszło przez takie żarty.......


pozdro ( mówie o tej twojej wypowiedzi,,..kpisz czy o drogę pytasz z tym kolorem?
jak nie masz lepszych pomysłów to walnij ją na różowo będzie inaczej niz u wszystkich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha... zaraz ci podam, linka do strony z kolorem pochwy vz24 to się przekonamy.. kolor... mniej wićej... taki!!

http://bogdansc.republika.pl/perkun_Wz24.htm
p.s nie widzisz przypadkiem różowych słoników?? Jak nie to dobrrze.

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wyelektrolizował pochwę nawet nie wyjmując dławika. Dławik wyjął bym po elektrolizie, jeśli by wyszedł - jest na jednym nicie z przodu, czasem ten nit zgnije, więc nie ma problemu. Potem Cortanin, mycie benzyną i płótno z żywicą na dziury. I potem szpachla - do wygładzenia. Malowanie - może być na czarno lub khaki. Ja tam zawsze daję khaki. Przepis na khaki: puszka zielonej + puszka brązowej + ok. 0,5 puszki żółtej farby, najlepiej tej samej firmy. Żółtej może trochę być więcej.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwa jest w całkiem niezłym stanie. W niektórych miejscach są jeszcze resztki farby (ale tylko śladowe ilości)Mój ojciec również twierdził aby jej nie malowac bo nie będzie juz wyglądała oryginalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwa jest w całkiem niezłym stanie. W niektórych miejscach są jeszcze resztki farby (ale tylko śladowe ilości) Mój ojciec również twierdzil ze straci oryginalność jak ją pomaluje. Ale ja mimo wszystko wolałem sie poradzić ekspertów

dzięki za wszystki rady :D pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie