Skocz do zawartości

Potrzebna dokumentacja do odbudowy PANZERSHRECK


Gość Wolff

Rekomendowane odpowiedzi

oo wlasnie
wiedzialem marku ze to ty dawales ten przepis, tylko nei pamietalem w ktorym poscie :)))

dzieki

dzis juz nie zdaze pomalowac, bo zaczyna padac, ale mam nadzieje ze jutro m isie uda

narazie zdjecia szreka w minii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

jeszcze troche mnie czeka zabiegow kosmetycznych, m/inn doprowadzenie spustu do ksztaltu, jaki mial w oryginale, dorobienie paru detali takich jak kosz itp.

najgorsza robota jest wyprowadzenie rowkow, strasznie trudno zrobic to tak, aby mial proste krawedzie :(

no ale w porownaniu do stanu poczatkowego to juz przypomina niunie, a nie rure od dmuchawy do siana :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Frozer z tego stanu jaki miałeś na poczatku to naprawdę przypomina panzerschreck Kiedys obiecałem tobie instrukcję do niego tylko nie pamiętam czy ja wysłałem ( za duzo pracuję) jak nie to kliknij wolff80@interia.pl
poz.wolff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
w bielsku bialej widzialem 3 szroty, w stanach daleko posunietej agonii, chcialem se kupic jeden, bo potrzebuje koszyka, i liczylem na normalnosc ze strony sprzedajacego

ale jak uslyszalem cene 650zl/sztuka, to omalo nie dostalem palpitacji serca, a twaz moja nabrala dziwnie bialego koloru. ladnie podziekowalem i odszedlem

z tamtych rur zadna nie miala calego elementu spustowego, wszystkie bez tarczy. mialy w miare ladne szczerbiny i muszki, oraz 2 z trzech mialy kosze

sprzedawal je wlasciciel firmy mundury-historyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie