Skocz do zawartości

Mortyr


ebismolarek

Rekomendowane odpowiedzi

W TEJ STODOLE NIE BYłO TAK źLE w prawdzie podchodziłem do tej misji 6 razy ale się udało.. troche słaba grafika.. ja natomiast nie moge przejść ostatniej rundy.. na końcu są roboty he he :) coś w stylu wolfenstein he eh :D pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stodole nie bylo az tak cieżko tylko ten Maus tag długo nadciagał....Będąc w niej musisz uważać by biorąc fausty" nie otworzyć burt naprzeciw siebie. Czyli no jeśli otwierasz pierwszą z lewej to po prawej koniecznie drugą, a na przeciw wejscia po lewej. W ten sposób masz z kazdej strony jedną powierzchnię zamknietą stanowiącą ochronę.
dla mnie nie do przejścia był następny etap gdy wjezdżałem kiblem" i ostrzeliwałem się. W tym momencie zawsze gierka chodziła mi skokowo i nie mam szans na przejście akurat tego. może to wina malego RAM ( mam 256 )a zalecają 2x tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też prubowałem i te pruby padły na.. początku brak połączenia z serwerem.. graficzka słaba nawet nie warto się męczyć lepeij odpalić COD-A 2 ! ( dla początkujących call of duty 2) pozdro wielkie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
A co do Sniper Elite, że używałeś częściej MG42 to Twoja sprawa, ale mam pytanko: Czy ta gra była wydana oficjalnie w Polsce ? Jakoś ani w sklepach ani na Allegro nie można jej spotkać, a szkoda bo brakuje mi jej do kolekcji.
Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie